Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

1976’lı yıllardan itibaren ayçekirdeği ticareti ile uğraşan Elbistanlı Karakuş Ailesi, günümüzde üçüncü kuşak temsilcileriyle Ayçekirdeğinin tanıtımına katkıda bulunmaya devam ediyor.

 

Değerli büyüğümüz Tahsin Karakuş, 1976 yılında ayçekirdeği tarımı yaparak başladığı çiftçilik hayatına, 1999 yılında tesisleşme ile devam etmiştir. Türkiye’de ayçekirdeği üzerine ilk eleme ve paketleme tesisini ülkemize kazandırarak, sektörde öncü olmuştur.

 

Bu işin mutfağından gelmek tabiri ile şirketimizin süregelen değerlerine bağlı kalarak, vizyonumuz ve misyonumuz gereği çiftçi ile tüketici arasında köprü olmayı kendimize görev edinip, sektördeki yenilikleri sürekli takip etmeye devam ediyoruz.

 

Sağlıklı ve en kaliteli ürünleri değerli çiftçilerimizden alıp siz değerli müşterilerimize ulaştırma sorumluluğu ile halkına ve ülkesine hizmet eden bir kurum olmaya devam etmekteyiz.

 

Şirketimiz en iyi şartlarda titizlikle ayçekirdeği, mısır, kabak çekirdeği ürünlerini işlemektedir. Karçek Tarım, bölgede tarımla geçinen çifçilerimizin kalkınmasına destek olmaya devam etmektedir. Türkiye’deki ayçekirdeği üretiminde öncü firma olan Karçek Tarım gün geçtikçe gelişimine devam etmektedir.

 

Ayrıca misyonumuz gereği 400 kw güneş enerjisi üreten santralimiz ile gücünü güneşten alarak doğaya dost, çevreye duyarlı üretim yapmaktayız.